Kurumunuzun verimliliğini ve üretkenliğini arttıran, kurumunuzun en kritik ihtiyaçlarına hitap eden, kullanıcı dostu, hata olasılığı sıfıra yakın, hızlı ve güvenilir bir şekilde bilgilerinizi barındıran, istediğiniz anda raporlamaları yapabileceğiniz, size özel yazılım hizmetimizle yanınızdayız.

Genel Sigortacılık Yazılımları

Sektördeki 24 yıllık tecrübemizle sigorta şirketleri ve aracılarının iş süreçlerine uygun verim artışını sağlayan sigorta paketleri geliştirilmektedir.

NeoOnline Sigortacılık Portalı

Online sigortacılıkla hızlı üretim yapın, maliyetlerinizi düşürün!

Sigorta ve Bankasürans iş süreçlerine uygun olarak, internet tabanlı bir uygulama üzerinden tüm sigortacılık işlemlerinizi tek merkezden %100 online olarak yapabileceğiniz NeoOnline Sigortacılık Portalı geliştirilmektedir.

İçinde müşteri, teklif, poliçe, rapor, iş süreç takibi, kullanıcı yönetimi, doküman yönetimini barındıran uygulama sayesinde, pakette görmek istediğiniz sigorta şirketleri ve ürünlerinin karşılaştırmalı teklif ve poliçelerini anında düzenleyebilirsiniz.

Vakit ve kaynak kullanımını azaltan bu uygulamalar sayesinde kurumunuz maliyetlerinizi azaltarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye yükseltecektir.