Kurumumuz Borsa İstanbul Özer Pazar üyesidir.

Bist Özel Pazar Logo_Turkce

 

microsoft-partner-network-logo

Neosinerji, bilgi teknolojileri konusunda ihtiyaç duyduğunuz çözümleri A’dan Z’ye tek bir platfom üzerinden karşılamanız amacıyla kurulmuştur.

Kurumunuzun çağdaş bir teknolojik alt yapıya kavuşmasına katkıda bulunarak, veriyi işleyen, bilgiyi üreten, kullanmanızı ve kullandırmanızı sağlayan çözümler üzerine hizmet vermektedir.

Microsoft, Detecon, İdea Bilişim ve Danışmanlık, ITS, Veripark, UITSEC, T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri, Denetik Uluslararası Belgelendirme gibi güçlü çözüm ortaklarımızın uzman yazılım ve sistemlerinin yanı sıra, özel uygulamalarımız ile de Uluslararası Bilgi Merkezi Kurulumu, Danışmanlık, Yazılım Geliştirme, İş Zekası (BI) Uygulamaları, Portal Uygulamaları, Veri Standartlarının Oluşturulması ve Eğitim ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.

Neosinerji uzman kadroları ile oluşturacağınız projelerle, sektörel uzman sistemlerin yanı sıra, şirketinizin ihtiyaç duyduğu noktalarda standart çözümler yerine, üreteceğimiz butik çözümlerle de hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz

Vereceğimiz hizmet ile sigorta sektörünün çağdaş bir teknolojik alt yapıya kavuşmasına katkıda bulunarak, veriyi işleyen, bilgiyi üreten, kullanan ve kullandıran bir sektör olmasına yardımcı olmak. Kurumlar tarafından tercih edilen, istikrarlı, iş odaklı ve sinerji yaratan yaklaşımıyla küresel ölçekte rekabet gücüne sahip örnek bir kurum olmak.

Misyonumuz

Bilişim teknolojilerindeki yenilikler yoluyla,  sistemlerinin kalitesini ve devamlılığını sağlayacak ürün ve hizmetler sunarak, müşterilerimizin karlılığına ve  başarısına katkıda bulunmak.

Değerlerimiz

  • Güvenilir olmak
  • Yeniliğe açık olmak
  • Müşteri memnuniyeti odaklı olmak
  • Beklentilerin üzerinde hizmet kalitesine sahip olmak
  • Fark yaratan bilgi teknolojilerini uygulama konusunda öncü olmak
  • Bilgi teknolojileri konusunda müşterilere ve sektöre değer katmak
  • Çalışan niteliklerini arttırmak ve tercih edilen bir kurum olmak