NeoOnline Sigortacılık Portalı/

Online Teklif – Poliçe – Ödeme

Neosinerji ‘nin en son teknoloji olan Bulut Bilişim Teknolojisi (Cloude Computing) – Windows Azure Platformunda yazılımını gerçekleştirdiği NeoOnline Sigortacılık Portalı sayesinde Aegon Sigorta (Türkiye de) tüm acentelerini NeoOnline Sigortacılık Portalı’na taşıyarak, web üzerinden online teklif ve poliçeleştirme işlemlerini yapmakta ve acenteler tüm verilerine her yerden, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşma imkanına kavuşmuştur.

Neosinerji olarak  AEGON ile yaptığımız çalışmada, AEGON, NeoOnline Sigortacılık Portalı‘ nda  toplam 8  ürünü, 169 acente ile birlikte eş zamanlı olarak kullanmaya başlamıştır.

Aegon acenteleri, NeoOnline Sigortacılık Portalı’nı kullanarak; AEGON ürünlerine ilişkin tekliflerini online ortamda hazırlayabiliyor, tahsilatını yapabiliyor ve teklif ve poliçelere ilişkin takip ve raporlamalarını da kolaylıkla yapabiliyor. Acenteler, AEGON Emeklilik ve Hayat’ın web sitesinden kolaylıkla erişebildiği NeoOnline Sigortacılık Portalı’ ndan ayrıca teklif oluşturmanın yanı sıra, şirketin güncel risk kabul şartlarına, hastane listelerine, tıbbi tetkik limitlerine, şirket ve ürünlerle ilgili tanıtım videolarına da kolaylıkla ulaşabiliyor.

Acenteler teklif, poliçe ve tahsilat işlemlerinin tamamını internet üzerinden online ve gerçek zamanlı olarak her türlü akıllı cihaz (iPad, iPhone, Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlar) üzerinden her yerde ve her zaman yapabiliyor.

AEGON acenteleri ayrıca, müşteri temsilcisi performans ölçümü, müşteri skor kart takibi,müşteri  doküman sistemi gibi işlemleri de dünyanın her yerinden NeoOnline Sigortacılık Portalı üzerinden yürütebiliyor ve takip edebiliyor.