ITS (İletişim Teknolojileri Satış Dağıtım Kanalı ) bilişim teknolojilerinin tanınmış markalarını, Türkiye pazarı başta olmak üzere, KKTC ve Azerbaycan ,Türkmenistan, Kazakistan Ortadoğu ve Afrika pazarlarında hizmete sunan bir teknoloji firmasıdır. Teknoloji üreticileri ile satış kanalları arasında sağlam bir köprü olarak “dağıtıcı ve entegratör” esasında çalışan ITS’nin amacı sunmuş olduğu teknolojilerle iş ortaklarının ve kurumsal müşterilerinin daha üretken ve kârlı olmalarını sağlamaktır..

ITS, dünyanın önde gelen bütünleşik haberleşme sistemleri markalarını ve kurumsal ofis santral çözümlerini kurumsal müşterilere sunmaktadır. ITS, ses ve veri haberleşmesi alanında müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği tüm çözümleri bünyesinde toplamayı ve müşterisine ilk elden doğrudan ithalat, kurulum, uyarlama, yazılım geliştirme, bakım ve işletim hizmetleri ile bir bütün olarak sunmayı hedeflemiştir.

ITS , Çağrı merkezi çözümlerinde de pazara son teknolojik yazılımları sunmaktadır.Çağrı merkezi çözümleri , ses kayıt ve çağrı kayıt sistemleri , çağrı merkezi kiralama ve danışmanlık hizmetleri ile çağrı merkezi konusunda uçtan uca çözümler sunar.

ITS; şirketlerin iş süreçlerini verimli şekilde hızlandırmalarına katkıda bulunan çeşitli teknolojileri de çözüm portföyüne katmaktadır. Bu noktada, dünyaca tanınmış Ses ve Video Konferans sistemleri üreticisi olan birçok ünlü markanın, Analog Ses Konferansı ve IP Telefon çözümleri ile Video Konferans sistemlerini iş ortakları ve kurumsal müşterilerine sunmaktadır.

ITS data- network , wifi-Brodband ve kampüs network çözümleri ile ve GSM altyapısını destekleyen ürün ve servislerini Türkiye ve yurtdışı pazarlarındaki kurumsal müşteri ve iş ortaklarına sunmaktadır.